KURUMSAL JobAnalytics İş Mimarisinin Geleceği

YSM Yazılım, 2019 yılında Yönetim ve İnsan Kaynakları alanında geliştirdiği yazılım çözümlerini Büyük Veri (Big Data) yönetimi yaklaşımı ile JobAnalytics (JAN) Platformu adı altında toplamaya karar verdi.

JobAnalytics (JAN) İş Geleceğinin Mimarı projesi 2019 yılında YSM JAN projesi başladı ve Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Teknopark’ında 4 mühendisle 10 ayda prototip geliştirilmesi tamamlandı. Diğer YSM BULUT çözümleri gibi JAN Platformu çözümleri de gerçekleştirilen AR-GE ve ÜR-GE faaliyetleriyle; yurt içi ve yurt dışı müşterilerinden geri bildirimlere ve taleplere göre, sektörel ve teknolojik gelişmelere ve trendlere uyum sağlamak, rekabetçiliğe katkı sağlamak amacıyla sürekli geliştirilmeye devam etmektedir.

JobAnalytics (JAN) modüllerinden İş Değerleme ve Ücret Yönetimi modülü Türkiye’nin ilk yerli Online İş Değerleme ve Ücret Yönetimi yazılımıdır.

Yazılım AR-GE/ÜR-GE ve Kurumsal Yönetim-İnsan Kaynakları konularında toplam da 60 yıla yaklaşan bir deneyim ve bilgi birikimine sahip olan YSM Bulut Yazılım ve Optimum Danışmanlık şirketlerinin ortaklaşa geliştirmiş olduğu JobAnalytics (JAN) Platformu İş Mimarisinin Geleceği konsepti ile hayata geçirildi.

YSM Bulut Yazılım, 2019 yılında Yönetim ve İnsan Kaynakları alanında geliştirdiği yazılım çözümlerini Büyük Veri (Big Data) yönetimi yaklaşımı ile JobAnalytics (JAN) Platformu adı altında toplamaya karar verdi.

Geleceğin İş Mimarisinde Yerinizi Alın!

Maaş Optimizasyonu ve İş Değerleme İçin İhtiyacınız Olan
Tüm Araçlar JobAnalytics'te

HEMEN BAŞLA
HEMEN BAŞLA

    Covid-19 Salgını nedeniyle toplantı, eğitim, satış ve sunumlarımızı online uzaktan yapmaktayız. Online sunum için alttaki formu doldurun, yetkililerimiz sunum detayı için sizinle iletişime geçecektir.