JAN e-Valuation – İş Değerleme ve Ücret Sistemi

JAN E-VALUATION - İŞ DEĞERLEME ve ÜCRET SİSTEMİ JobAnalytics İş Mimarisinin Geleceği

Tüm dünyada, çeşitli ölçekdeki kuruluşlarda kariyer ve ücret yönetiminin bir sistematiğe bağlanması ve şirket içinde ücret dengesi ve ücret eşitliğin sağlanması amacıyla, işlerin/pozisyonların maaşlarını belirlemek için kullanılan bir tekniktir.

İşletmelerde, İş Değerleme ve Ücret Sistemi kurma projeleri dünyada yaklaşık 80 yıl önce ülkemizde ise ilk örnekleri Sümerbank gibi kamu iştiraki olan işletmelerde kullanılmaya başlamıştır.

Bu güne kadar, uzun süreli ve yüksek bütçeli proje maliyetleri ile hayata geçirilen İş Değerleme ve Ücret Sistemi kurma çalışmaları, her an elinizin altında, ulaşabileceğiniz, güncelleyebileceğiniz ve yeni eklemeler yapabileceğiniz bir yazılım haline getirildi.

JobAnalytics uzmanlarının geliştirdiği, yurtiçinde ve dünyada sayısız büyük şirketin yararlandığı bu İş Değerleme ve Ücret Sistemi(e-Valuation) “faktör - puan” olarak adlandırılan bir tekniğe dayanır ve aynı zamanda yine tüm dünyada kullanılan sıralama ve sınıflama metotlarını da bünyesinde barındırır.

JAN - İş Değerleme ve Ücret Sistemi(e-Valuation);
İşlerin; 4 Ana grubun altında toplanmış 13 iş faktörü çerçevesinde değerlendirme imkanı sağlamaktadır.

Bu Ana Gruplar;

  1. Bilgi ve Beceri
  2. Sorumluluk
  3. Çaba
  4. İş Koşullarıdır.

İnsan Kaynakları Yöneticileri’nin aynı zamanda birer JAN - İş Değerleme ve Ücret Sistemi(e-Valuation) Uzmanı olmasının altyapısını, eğitimlerini ve sertifikasyonunu da beraberinde sunmaktadır.

JAN - İş Değerleme ve Ücret Sistemi(e-Valuation) Uzmanı Sertifika Programına katılıp, Uzman Kullanıcı olmak için internet sayfasından bilgi edinebilir, jan@JobAnalytics.com.tr adresinden kayıt yaptırabilirsiniz.

Geleceğin İş Mimarisinde Yerinizi Alın!

Maaş Optimizasyonu ve İş Değerleme İçin İhtiyacınız Olan
Tüm Araçlar JobAnalytics'te

HEMEN BAŞLA
HEMEN BAŞLAGİRİŞ YAP